top of page

  Hırsız Alarm Sistemleri

  Can ve mal güvenliğinizi korumada en etkili çözümlerden birisi de hırsız alarm sistemidir. Hırsız alarm sistemleri aynı zamanda duman, ani ısı artışı, gaz kaçağı, su baskını algılama, acil sağlık-panik ihbarı ve otomasyon gibi bir çok özel çözümü de birlikte sunmaktadır.

Sisteminizin kurulu olduğu mekandan çok uzakta olsanız bile alarm sisteminden gelen ihbarları telefon yada internet üzerinden yönetebilir, sistemi devreden çıkarıp, tekrar devreye alabilirsiniz. Alarm sistemini İçişleri Bakanlığı tarafından denetlenen ve özel güvenlik yasasına tabi olan Alarm İzleme Merkezi'ne bağlatıp, 7 gün 24 saat takip ettirebilirsiniz. Alarm izleme merkezi alarm sisteminden gelen hırsızlık, sabotaj, tehtit, yangın, sağlık, arıza vb gibi ihbarlar doğrultusunda ilgili birimleri (emniyet, itfaiye, sağlık, teknik servis) doğrudan alarmın kurulu olduğu adrese yönlendirir. 

Alarm izleme merkezi alarm sistemin ne zaman kimin tarafından kurulduğunu, kimin tarafından çözüldüğünü, hangi bölgelerden alarm geldiğini, herhangi bir arıza olup olmadığını içeren raporları periyodik olarak (genellikle aylık) gönderir. 

 

   Alarm sistemi en basit şekilde tehtitleri algılayacak yapıda ya da akıllı ev teknolojilerini (panjur aç/kapa, ışık aç/kapa, bahçe sulama, kombi, klima aç/kapa gibi) destekleyecek şekile kablolu ve(ya) kablosuz olarak kurulabilir.

   Hangi tip ve özellikte olursa olsun amaç odaklı sonuçlar için dikkat etmeniz gereken 7 altın kural;

  1. İhtiyacın tam olarak belirlenmesi ve risklerin doğru tanımlanması.

  2. Fazla ya da eksik cihaz barındırmayan, optimum sistem tasarımı.

  3. Uluslararası standartlara uygun kaliteli ekipman seçimi.

  4. Ortam koşullarına ve teknik standartlara uygun altyapı.

  5. Kurulum ve devreye alma işlemlerinin konusunda uzman sertifikalı personel tarafından yapılması

  6. Operatör ya da son kullanıcının detaylı eğitimi. 

  7. Satış sonrası düzenli bakım ve servis hizmetleri

Herkes için uygun fiyatlı ev alarm sistemi
Door_Window_Sensor_ft_versatility2.png
Kablolu / Kablosuz 
Hırsız Alarm Sistemi

Standart kablolu ve kablosuz alarm panelleri, herhangi bir alarm durumunda dahili/harici sirenleri çaldırabilir, sabit mobil telefonlara sesli uyarı bildirim yapabilir ve alarm haber alma merkezine bağlanabilir. Gelişmiş modelleri ile uzaktan kurma/çözme ve açma/kapama otomasyon uygulamaları yapılabilir. Duman, ısı, darbe, su algılama, cam kırılması algılama sensörleri takılabilir.

Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi
Cloud & Mobil
Hırsız Alarm Sistemi

 

Akıllı telefon, tablet yada bilgisayarınızla herhangi bir anda, herhangi bir yerden alarm panelinize ulaşabilir, istediğinizde ya da alarm durumunda alarmı üreten hareket sensöründen HD kalitesinde görüntü ve ses alabilirsiniz. Uzaktan ev otomasyon cihazlarınızı yönetebilirsiniz.

 

Ev
Otomasyon

 

Işık, ısı, panjur , kapı kilidi ve prizlerinizi basitçe yönetin. Paradan ve zamandadan tasarruf edin.

 

Görüşme Talep Formu
bottom of page