top of page

Öyle Görünüyor Ki !

Hiç Bir Şey Eskisi Gibi Olmayacak...

YENİ DÜNYA GERÇEĞİNDE İLETİŞİMDE KAL

İŞİNİN GELECEĞİNİ GARANTİYE AL

   Pandemi işinizde iletişimin  önemini ortaya mı çıkardı? Çalışanlarınız sesli uygulamaları ve web konferansı kullanarak evden verimli biçimde çalışabiliyor mu? Uzak iş toplantılarınızı uygulama gerektirmeden gerçekleştiriyor musunuz? Web sitesi canlı sohbet aracılığıyla müşteri taleplerini karşılıyor musunuz? 3CX Santrali ile bu tecrit sırasında ve sonrasında işinizin geleceğini garantiye alın:

  • Evden çalışma için geliştirilmiş, yönetimi kolay santral

  • Uygulamasız Web / Video Konferans

  • Web Sitesi Canlı Sohbet ile güvenli şekilde açık kalın

  • Akıllı Telefon uygulamalarıyla ofis uzantılarını her yerden kullanın

3CX-Telefonieangebot_F01.png
CP960.jpg
webmeeting-with-apps.png
android-ios-voip-apps.jpg

   3CX, ofis hattınızı istediğiniz yere götürebilmenizi sağlayan Android ve iOS için VoIP uygulamalarını içerir. Modern ve sezgisel kullanıcı arayüzüne sahip 3CX’in entegre softphone uygulamaları, mevcudiyet, sohbet, konferans düzenleme ve fazlasını içeren tam bir tümleşik iletişim özellikleri seti sunar.

Mobil cihazınız aracılığıyla ofisteki dahili hattınıza gelen aramaları yanıtlayın ve müşterilerin başka bir numarayı aramasını istemeden meslektaşlarınıza transfer edin. Şirketinizin cep telefonu giderlerini azaltın, üretkenliği arttırın ve bir daha asla bir aramayı kaçırmayacağınızdan emin olun!

   Bir WordPress Sohbet eklentisiyle, WordPress web sitenize hızla ve kolayca canlı sohbet desteği ekleyebilirsiniz. Web sitesi ziyaretçilerinizin sizinle gerçek zamanda sohbet edebilecek ve şirketinizi arayabilecektir. 800’lü numaranızı aramalarına gerek kalmaz; tek tıklamayla bağlanabilirler. Ziyaretçileri çağrı merkezinize veya satış ekibinize bağlayın ve dönüş oranlarının hızla yükselmesini izleyin! Aramalar, WebRTC teknolojisini kullanan ücretsiz telefon sisteminize yönlendirilir.

  Web siteniz WordPress üzerinde çalışmıyorsa endişelenmeyin. 3CX Live Chat and Talk, özel oluşturulmuş sitelerin tüm CMS sistemlerinde kullanılabilir. Tüm iletişimlerinizi tek bir platformda tutun ve yönetici zamanından, öğrenme eğrisinden ve aylık aboneliklerden tasarruf sağlayın! Temsilcileriniz ve dolayısıyla müşterileriniz buna bayılacak!

lIve-chattalk.jpg
web-conferencing_online-meeting.jpg

   Web konferans ile sanal toplantılar, konferanslar, sunumlar ve TCP/IP bağlantılarla çevrimiçi eğitimler düzenleyebilirsiniz. Konferansa bağlantı, basitçe telefonla veya bir VoIP bağlantı vasıtasıyla bilgisayarın hoparlörlerinin ve mikrofonunun kullanımıyla gerçekleştirilir. Web konferans, şirket içindeki iletişim ve işbirliği şeklinizi değiştirebilir ve modern müşteri desteği sunabilmenize imkan tanır.

3CX’in WebRTC tabanlı web konferans özelliği, 250 katılımcıya kadar 3CX’in tüm sürümlerinde ücretsiz olarak yer alan, kullanımı kolay bir çözümdür.

   WebRTC teknolojisi, görüntülü ve sesli iletişimlerin nihai işbirliği aracınız olan web tarayıcınızda gerçekleşmesini sağlar. Böylece katılımcılar ilave eklentiler veya web konferans yazılımı indirmeye gereksinim duymadan sanal toplantılara kusursuz biçimde katılabilir.

  • Yerinde video konferans düzenleyin / süren bir aramayı yükseltin

  • WebRTC kullanırken istemciye gerek kalmaz

  • Tek tıklamayla video konferans

  • Her kullanıcı için bireysel WebRTC arama linki

web-conferencing_menu.png
Görüşme Talep Formu
bottom of page