top of page

   Seslendirme ve acil anons sistemleri kişileri toplu olarak bilgilendirmek, çağrı yapmak,  herhangi bir acil durumda  ikaz ve yönlendirme yayını yapmak ve normal zamanlarda da  müzik yayını ile hoş bir ortam yaratmak  amacıyla kullanılmaktadır.

  Seslendirme ve acil anons sistemlerinde ses yayını anlaşılır bir şekilde her yerden duyulmalıdır. Sistemin uygulanacağı yerin mimarisi, akustik yapısı ses sisteminin gücünü, kullanılacak hoparlör cinsini ve adetini belirlemek için önemlidir. 

  Seslendirme ve acil anons sistemleri diğer elektronik güvenlik ve bilgilendirme sistemleri ile entegre çalışmaktadır.

images4.jpg
t10128761.png
20170923193030_AxisAudioSolutionsWeb.web
NetworkCable1.jpg
images2.jpg

Değişen ihtiyaçlarınıza  göre mevcut sisteminize yeni bölgelerin, cihazların ve özelliklerin  eklenmesi hem  kolay  hem de son derece uygun maliyetlidir.

Farklı bölgelerde farklı içerikleri duyurun ve istediğiniz zaman duyurmak için planlama yapın. Gerektiğinde bölgeleri ve içeriği istediğiniz zaman kolayca değiştirin.

Besleme, iletişim ve mevcut altyapınıza bağlanmak için sadece tek bir standart ağ kablosuna ihtiyacınız vardır ve ayarlamaya gerek yoktur.

Ses sisteminizi geçiş kontrol, kamera, yangın algılama, hırsız ihbar veya çevre güvenlik sistemleri ile entegre ederek güvenliğinizin etkinliğini arttırın.

IP_Ses_Sistemleri_ile_Çevre_Güvenlik.j
c3003e_img4.jpg

İzlediğiniz alanda istemediğiniz aktiviteleri durdurun;
IP tabanlı ses sistemi, IP tabanlı kamera sistemi için mükemmel bir ektir. Çevre korumasında bunun harika bir uygulama örneğini görebiliriz. Kamerada potansiyel bir davetsiz misafirin çite tırmandığını gördünüz. Güvenlik görevlisinin ses sistemini kullanarak davetsiz misafire “Seni görebiliyoruz, izinsiz giriş yapıyorsun” şeklinde sesli uyarı vermesi genellikle aktiviteyi durdurmak için yeterli gelecek ve ek güvenlik önlemlerine olan ihtiyacı önleyecektir.

Kitleleri güvenli ve hızlı bir şekilde tahliye edin;

Tahliyenin gerçekleşeceği alan, farklı özelliklerdeki kitleleri (yaş, cinsiyet, dil, fiziksel engelli veya acil durum tahliye eğitim deneyim eksikliği) barındırabilir. Tahliyenin güvenli ve hızlı bir şekilde yapılabilmesi için acil anons bilgilendirme mesajlarının sürekli ve anlaşılır bir şekilde her yerden duyulması gereklidir. IP seslendirme sistemini mevcut IP altyapınız (fiber, bakır kablo yada kabllosuz ağlar) üzerinden istediğiniz her binada,  her alanda tesis edebilir, tüm alanlarda tek bir anonsu yada her bina yada alanda farklı anonsları net bir şekilde iletebilirsiniz. 

Okullar, perakende mağazaları, oteller ve kamu binaları gibi ortamlarda ihtiyaç duyulan farklı türdeki bilgilendirici mesaj veya duyuruları, IP tabanlı  seslendirme sistemi ile karşılayabilirsiniz. 

Örneğin; mağaza görevlilerini yönlendirme, kampanya duyuruları, kamu bilgilendirmeleri, acil durumlarda canlı anonslar yada daha başka bir güvenlik sistemi tarafından gönderilen tetik ile önceden kayıt edilmiş acil anonsları tek bir alanda yada tüm alanlarda yayınlayabilirsiniz. 

IP_Ses_Sistemleri_ile_Yaşam_Alanları.j

Müzik yayın ve anons sistemleri perakende mağazaları, oteller ve restorant gibi yerlerde arka planda çalan bir fon müziği ile mükemmel bir ambiyans yaratılmasına yardımcı olur. 

IP tabanlı seslendirme sistemleri ile önceden ayarlanmış ses ve müzik seçeneklerinin yanı sıra müzik yayın ve acil anons sistemini hem merkezi hem de uzaktan kolayca yönetebilirsiniz.

Ayrıca, mümkün olan en iyi müşteri deneyimi için arka plan müziğini planlanmış ve canlı duyurularla birleştirmeyi deneyimleyebilirsiniz

IP_Ses_Sistemleri_müzik_yayını.jpg

IP tabanlı ses sistemlerinin bir çok avantajından yararlanın.

Görüşme Talep Formu
logo-axis.gif
İdeas_Logo.jpg
audac.jpg
lentus.jpg
bottom of page